Meigi aluskreem L'Oréal Paris 24H Matte Cover 155 Naturel Rosé (Refurbished A+)

Meigi aluskreem L'Oréal Paris 24H Matte Cover 155 Naturel Rosé (Refurbished A+)
Laos
  • 11.53€

Lisa soovide nimekirja
Lisa võrdlusse

Kaubamärgid: L'Oréal Paris
Kauba ID: 87842
Kaal: 0.20 kg.

Meigi aluskreem L'Oréal Paris 24H Matte Cover 155 Naturel Rosé (Refurbished A+) on just see, mida vajad oma ilu täiustamiseks! Proovi 100% originaal L'Oréal Paris tooteid ning lase professionaalidel enda eest hoolitseda.


RENOVEERITUD: Need on tooted, mis on tagastusperioodi jooksul tagastatud või väljapaneku tooted, mida on aeg-ajalt kasutatud demonstratsioonidel osa neist müüakse nii, et pakend on veidi kahjustada saanud või originaalpakendit on avatud. Kõik tooted on kontrollitud, need sisaldavad ametlikku kaubamärgigarantiid ja on ideaalses töökorras. Sõltuvalt nende seisukorrast klassifitseeritakse nad järgmiselt:
  • A+/Ideaalne: tooted, mis on ideaalses seisukorras, mille originaalpakendit on võidud avada või asendada muu pakendiga, mis on väga heas seisukorras.
  • A/ Nagu uus: tooted, mis on ideaalses, nagu uus, seisukorras, nende originaalpakendit on võidud avada, sellel on mõningased kahjustused või see on võidud asendada muu pakendiga.
  • B/ Väga hea: tooted, mis on väga heas seisukorras, võimalike väikeste esteetiliste puudustega, töötavad ideaalselt ja nende originaalpakendit on võidud avada või sellel on mõningased kahjustused.
  • C/ Hea seisukord: tooted on heas seisukorras, võimalike esteetiliste puudustega, kuid töötavad ideaalselt, nende originaalpakendit on võidud avada või sellel on mõningased kahjustused.
  • D/ Korrektne: Tooted korrektses seisukorras, võimalike esteetiliste puudustega või puuduva lisatarvikuga, ideaalses töökorras ja nende originaalpakendit on võidud avada või sellel on mõningased kahjustused.

Lisa arvamus

Peate sisse logima või konto looma
Keri üles