Ideaalne filmimise algajale või kõigile, kes soovivad filmikulud kokku hoida, poolkaaderfilmiga kaamera võimaldab teil oma 35 mm filmi kahekordistada ja teha topelt fotosid. Sellel kaameral on sisseehitatud välk, kerge korpus ja see on saadaval neljas loodusest inspireeritud värvitoonis, muutes selle ideaalseks kaameraks reisimiseks või mis tahes seltskondlikuks sündmuseks.
Filmisäästev
Ühele rullile saab panna kaks korda rohkem pilte. Näiteks 36 säritusega filmirull annab umbes 72 poolkaaderfotot – kahekordistatult!
Kerge ja hõlpsasti kasutatav
Taskuformaadis kaamera on kerge ja pisike, seega mugav igapäevaseks kaasaskandmiseks. Kuna selle juhised on lihtsad, sobib see kõigile analoogkaamerate harrastajatele.
Sisseehitatud välk
Välgu sisselülitamine objektiivi ümber oleva hõbedase rõnga reguleerimise teel, et saaksite KODAK EKTAR H35 kaamerat kasutada nii päeval kui öösel, nii õues kui ka siseruumides.
- Filmiformaat: 35 mm (poolkaader)
- Filmi transport: käsitsi kerimine ja tagasikerimine
- Optiline lääts: 22 mm; F9.5; 2-elemendiline optilise kvaliteediga akrüüllääts
- Katiku vabastus: 1/100 s
- Välk: Sisseehitatud
- Toiteallikas: 1 × AAA leelispatarei
- Mõõtmed: 110 (L) × 62 (K) × 39 (S) mm
- Kaal: 100 g
- Materjalid: ABS